piątek, 19 lipca 2013

sutasz całkiem elegancko

Wczorajszy wieczór w koralikach. Całkiem miło i przyjemnie mi się szyło, kontem oka oglądając z dzieckiem "Hello Kitty" (od cioci Asi). Trochę ubogo u mnie z sutaszem, moja ulubiona pasmanteria ma urlop a mi niewiele pozostało wiec z tego co miałam stworzyłam 2 pary kolczyków.
Z turkusem, śmiało mogę polecić pannie młodej. Turkusowa łezka obszyta ściegiem peyote, do obszycia użyłam hoho 11 round opaque-rainbow white i toho 11 silver-lined crystal.
Całość obszyłam białym i turkusowym sutaszem dodatkowo u góry fikuśnie wywijając. Kolczyki wykończone toho silver. Zawieszone na dużych zamykanych biglach. 
Drugie również z turkusem ale w nieco innym stylu.
 Owalne turkusy obszyte toho 11 opaque jet, wykończone toho 15 opaque jet. Całość w czarnym sutaszu z wykończona toho 11 jet i turquoise. Również na dużych srebrnych biglach zamkniętych.

Dzisiaj szukając rano pudełeczka do ich przechowywania natknęłam się na zapomniany skarb
Zrobione jakiś czas temu, zamknięte i zapomniane.

Dzisiaj ciąg dalszy zabawy z toho....powstała już jedna mała para czerwonych kolczyków, wieczorem zrobię jeszcze jedną jak tylko uporam się z torebkami nad którymi ciągle siedzę. 
Jutro festyn a ja jestem w czarnej d.... nie mam nic powieszone, nie ma planu na jutro wszystko mi się dzisiaj rozjechało. Będzie jedna wielka improwizacja! Oby była pogoda.
 Więc dzisiaj wielkie i szalone przygotowania do jutrzejszego festynu a to będzie mój 3 rok wystawiania się tam. 
Z ciekawostek to odnalazła mnie klienta z Łagowa, kupiła torebkę i znalazła mnie dzisiaj na Facebooku o tu  i zamówiła wisior z motocyklem :) tym samym od przyszłego tygodni do produkcji torebek muszę zrobić jeszcze 3 wisiory z motocyklami, a że bardzo lubię je robić będzie to dla mnie sama przyjemność.
W niedziele relaks nad morzem. Uciekam z córką na 1 dzień do Ustronia Morskiego. Taki babski wypad, polepimy babki z piasku, pochodzimy po wodzie, zjemy rybkę, gofra, loda i czego to jeszcze dusz zapragnie. Nie będziemy się spieszyć, denerwować pełen relaks!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz